Sponsorzy

Akuna

Październik 1, 2015

Na początku jest idea. Sama idea jednak nie wystarcza, ponieważ dobre pomysły trzeba realizować w praktyce. Impulsem do powstania Akuny była idea i chęć działania kilku osób. Cel założycieli firmy był jasny i zgodny: stworzenie firmy o ogólnoświatowym zasięgu w dziedzinie rozwoju, produkcji i sprzedaży naturalnych produktów spożywczych i suplementów diety.

Akuna to zdrowie dla wszystkich i szansa dla każdego!

Akuna Polska jest częścią kanadyjskiej korporacji Akuna Health Products Inc. – firmy o zasięgu ogólnoświatowym w dziedzinie rozwoju, produkcji i sprzedaży naturalnych suplementów i produktów spożywczych. Najważniejszym mottem działania firmy jest promocja zdrowego stylu życia.

Początki istnienia firmy Akuna sięgają 1999 roku. Kolejne lata przyniosły dynamiczny rozwój nowych biur na świecie:

cz/menu_produkty/plus

2000 – AKUNA Polska, AKUNA Kanada, AKUNA USA, AKUNA Słowacja

cz/menu_produkty/plus

2003 – AKUNA Austria

cz/menu_produkty/plus

2004 – AKUNA Wielka Brytania

cz/menu_produkty/plus

2004 – powstanie spółki AKUNA International

cz/menu_produkty/plus

2004 – AKUNA Midwest

cz/menu_produkty/plus

2005 – AKUNA Niemcy, AKUNA Ukraina

cz/menu_produkty/plus

2006 – AKUNA Węgry

cz/menu_produkty/plus

2007 – AKUNA Włochy

cz/menu_produkty/plus

2009 – AKUNA Rosja, AKUNA Litwa

cz/menu_produkty/plus

2011 – AKUNA Filipiny

Biuro w Polsce było jednym z najwcześniej założonych. Pierwszym produktem wprowadzonym na polski rynek był preparat Alveo. W chwili obecnej posiadamy szeroką ofertę produktów spożywczych i kosmetycznych, dostępną w naszym e-sklepie.

Intensywny rozwój oraz nacisk na wysoką jakość oferowanych produktów i usług zapewniły firmie czołowe miejsce w segmencie MulitiLevel Marketingu.

„Wykorzystując najnowsze osiągnięcie nauki i  wiedzy, poprzez własne badania, własną produkcję i własną dystrybucję pragniemy wprowadzić na rynki wszystkich kontynentów szeroką gamę najwyższej jakości i skuteczności produktów oraz usług z branży Wellness. Poszerzając ponad dotychczasowe najwyższe  standardy system wsparcia marketingowego oraz konsumenckiego pragniemy osiągnąć  jak największą satysfakcję całej rzeszy klientów oraz wszystkich partnerów systemu dystrybucyjnego. Wielokrotnie
podniesiemy poziom świadomego działania społeczeństwa w dziedzinie  profilaktyki zdrowotnej, przedsiębiorczości oraz rozwoju własnej osobowości. Uzyskamy statut jednej z wiodących firm network marketingowych o ogólnoświatowym zakresie działania, której nowatorskie rozwiązania przejdą na zawsze do historii”

CEO
Akuna International Inc.

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply