O nas

Marta Adler – Gabinet Modelowania Sylwetki & SPA Now You.

Październik 3, 2016
zdjęcie-małe
Idee Fundacji są mi bliskie z perspektywy kobiety, matki małego dziecka oraz aktywnego przedsiębiorcy działającego na rynku wrocławskim.
Jestem właścicielem wrocławskiego Gabinetu Modelowania Sylwetki & SPA Now You.
Misją marki Now You jest szeroko pojęte uszczęśliwianie i upiększanie Kobiet.
Poprzez propagowanie zdrowego odżywiania, szeroką gamę zabiegów kształtujących i modelujących sylwetkę, skutecznie wpływamy na wyszczuplenie oraz na poprawę kondycji skóry. Jesteśmy przekonani o pozytywnym wpływie nie tylko na sylwetkę, ale również na wzrost poczucia własnej atrakcyjności i zrobienia czegoś wartościowego dla siebie samej. Zwracamy uwagę na indywidualne podejście do każdej z Pań, biorąc pod uwagę jej potrzeby i cele.
Osobiście w swoim Gabinecie prowadzę konsultację wstępną wraz z analizą sylwetki by dobrać dla każdej z Kobiet indywidualny pakiet modelowania.
Marka Now You jest odłamem Instytutu Demia, który pomógł już setkom kobiet we Wrocławiu i nie tylko, w walce ze zbędnymi kilogramami oraz centymetrami.
Jeżeli marzysz o zdrowej i atrakcyjnej sylwetce, nie mogłaś lepiej trafić, zadzwoń i umów się na indywidualną sesję ze mną, a zapewniam, że spełnimy TWOJE MARZENIA W TEJ MATERII.
Nr tel:536 572 184
Fun page:https://www.facebook.com/NowYouWro
www:http://www.nowyou.net

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply