Przedszkolak Wydarzenia

Słowa mają MOC – jak mówić do siebie i bliskich by wzmacniać pewność siebie. Warsztat szczególnie dla rodziców- 30 listopada 2016r.

Listopad 21, 2016
kas2-1

Wszyscy lubimy, kiedy najbliższe osoby zwracają na nas uwagę. Uwielbiamy czuć się docenieni, zauważeni, kochani. Używając odpowiednio słów, możesz budować pewność siebie i swoich bliskich. Niektóre słowa stają się źródłem inspiracji, motywacji, siły i energii, a po usłyszeniu innych jesteśmy pełni bólu i goryczy. Taka jest moc słów. Słowa tworzą świat.

„To tylko słowa” – słyszymy często. Tylko? Nasze myślenie w większości przypadków opiera się na słowach i strukturach językowych. Mówimy do siebie i do innych, a język, jakiego używamy, wpływa na sposób naszego myślenia, percepcję, na nasze emocje i wartości. Słowa mają moc wyzwalania emocji, a co za tym idzie, skłaniania ludzi do podjęcia określonych działań. Precyzyjna, świadoma komunikacja naprawia relacje międzyludzkie. Konstruktywne słowa i pochwały pomagają w kształtowaniu samooceny, dodają wiary we własne możliwości, pomagają lepiej radzić sobie z problemami, dają poczucie bezpieczeństwa.

Celem warsztatu jest pokazanie, jakie błędy popełniamy w mówieniu do siebie i do innych i jak można tego uniknąć. Pokażemy, jak za pomocą dobrych słów można wesprzeć siebie i najbliższych, jak można radzić sobie z trudnościami i wzmacniać wiarę w możliwości swoje i swoich bliskich.

JAK WYGLĄDA TRENING:

  • warsztat prowadzony jest w małych grupach, abyś czuł(a) się komfortowo
  • naszym celem jest wypracowanie konkretnych rozwiązań Twojego problemu
  • dostaniesz materiały z profesjonalnymi narzędziami Mental Gym
  • indywidualne wsparcie trenerki Mental Gym podczas warsztatów
  • ćwiczenia grupowe i indywidualne

Zapisy, termin i koszt:

Termin: 30 listopada, godz. 17.00 – 20.00

Inwestycja: 65 złotych, przy zapisie dwóch osób płacisz 49 złotych za osobę

Miejsce: Centrum Aktywnego Rozwoju, ul. Powstańców Śląskich 125/7, Wrocław

Zapisy: gosia@strefa-zmiany.pl, tel. 660 446 583, 504187567

Ilość miejsc ograniczona.logo na białym

You Might Also Like