Wydarzenia

SZCZĘŚLIWSI W ZWIĄZKU WEEKENDOWY WARSZTAT DLA PAR I NIE TYLKO 24-26.06.2016, Szklarska Poręba

Maj 17, 2016

http://podroze-poslubne.pl/szklarska-poreba-czarny-kamien/ 

 

Dlaczego On nie lubi i rzadko chce rozmawiać z Tobą na ważne tematy? Czemu Ona często pyta „czy mnie kochasz?” lub stwierdza z wyrzutem ” Ty mnie nie kochasz!”? Dlaczego On przychodzi do domu, przepada przy komputerze i denerwuje się , gdy do „coś od niego chcesz”? Czemu Ona tak często płacze, złości się czy obraża, choć sądzisz, że nie ma ku temu powodów?

 

Ludzie wkładają wiele wysiłku w naukę języka obcego, zdobywanie kolejnym kwalifikacji zawodowych czy rozwijanie osobistych zainteresowań, zaś bardzo rzadko zabiegają o umocnienie więzi ze swoją Drugą Połówka. A przecież sukces wielu „starych, dobrych małżeństw” polega właśnie na tym, iż podjęli świadome działania budowania i umacniania swojego związku na długo przed pojawieniem się zagrożenia katastrofy w ich związku. Dlatego zapraszam Was na warsztaty, gdzie dowiecie się jak znaleźć wspólny język z Najbliższą Osobą, z którą dzielicie życie. Poznacie kluczowe psychiczne potrzeby Waszej Drugiej Połówki i nauczycie się jak je skutecznie zaspokajać, czyli będziecie potrafili dawać Partnerowi więcej szczęścia budując jednocześnie osobiste szczęście.

 

Warsztaty dedykowane są parom na każdym etapie rozwoju związku, jak również tym, którzy obecnie nie mają tej Najbliższej Osoby. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych czerpaniem większej satysfakcji ze związku!

 

CENA – 950 zł/ osoba

CENA OBEJMUJE:
– 2 noclegi w nowoczesnych 2-osobowych apartamentach
– wspaniałe śniadania i obiadokolacje w formie bufetu
– 8 godzin warsztatów z psychologiem
– przerwy kawowe podczas szkolenia
– korzystanie z hotelowego wellness
– parking przy hotelu
– internet WiFi

Internetowe Biuro Podróże-Poślubne.pl

www.podroze-poBiuro podróży minislubne.pl

www.facebook.com/podrozeposlubne

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply