O nas Zwierzęcy przyjaciele

Wadim Liśniewski- wychowanie psów i szkolenie opiekuna.

Maj 13, 2016
Wadim małe

Nazywam się Wadim Liśniewski. Moją pasją zawsze były, są i będą psy. Od 7 lat aktywnie zajmuję się behawiorystyką wraz z moim najlepszy czworonożnym przyjacielem Neronem (American Staffordshire Terrier- Amstaff). Razem łamiemy stereotypy, pokazując że człowiek może żyć w harmonii z każdym psem, czego jesteśmy najlepszym przykładem. Wspólnie odwiedzamy szkoły i przedszkola a także prowadzimy warsztaty.
Wychowuję psy i szkolę właścicieli. Pomagam ludziom zrozumieć swojego psa, tłumaczę jakże fascynujący psi język ciała. Zarażam swoją wiedzą i pozytywną energią, sprawiając że życie z psem staje się jednocześnie przyjemnością, pasją i sposobem na codzienność. Pomagając każdego dnia widzę jak ludzie odzyskują stabilność i pewność siebie a ich psiaki prawdziwe psie życie u boku ze swoim alfą. To sprawia mi ogromną radość i satysfakcję.
W życiu kieruję się słowami „Nie patrz w przeszłość, żyj chwilą bo tylko teraźniejszość jest namacalna. Nauczyłem się patrzeć na świat oczami psa a to sprawiło, że dziś jestem człowiekiem aktywnym, ambitnym, otwartym na ludzi, pewnym siebie i zawsze uśmiechniętym! Obserwuję, słucham i… pomagam! Mogę pomóc i Tobie! Potrzebujesz pomocy napisz do nas, chętnie rozwiążemy twój kłopot.
Znajdź nas na  fb DarlingDogs i polub,  również dołącz do naszej grupy Psi Fan!!!
darlingdogs.wroclaw@gmail.com
Tel 697271337

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply