O nas

Dominika Łysio- Tropiciele Talentów

Luty 13, 2019

Nazywam się Dominika Łysio, mieszkam we Wrocławiu i wierzę, że każdy z nas jest utalentowany. Obecnie prowadzę blog Tropiciele Talentów (www.tropicieletalentow.pl).

 

Moim marzeniem i motywacją jest stworzenie dla dzieci i rodziców miejsca, w którym ich naturalne talenty neuronalne będą mogły być odkryte i rozwinięte, tak by stały się ich mocnymi stronami.

 

Odkąd pamiętam działam z ludźmi i dla ludzi. Czy to organizując wspólne rodzinne wypady i klasowe spotkania, koordynując rozwój osobisty pracowników w organizacji czy będąc mamą, żoną, przyjaciółką i rękawem do wypłakania. Do każdej osoby podchodzę z sercem i odpowiedzialnie. To mnie uskrzydla i ładuje moje baterie życiowego optymizmu.

 

Aktywnie propaguję odkrywanie talentów Instytutu Gallupa, szczególnie wśród dzieci i młodzieży. W działaniu i w pracy z grupą staram się być praktyczna i otwarta. Chętnie dzielę się zdobytą wiedzą i pomagam innych w osiąganiu zamierzeń. Wspieram również działania wrocławskich fundacji działających na rzecz kobiet i ich rozwoju osobistego.

 

Jestem przekonana i widzę na co dzień, że każdy z Nas ma talenty i naturalny potencjał. Pytanie zaś jest jak użyje tego co ma, by zdobyć to co chce?

 

Prywatnie jestem szczęśliwą żoną i mamą trójki dzieci, zwolenniczką wychowania w duchu pozytywnego wzmocnienia, działam społecznie w szkolnej Radzie Rodziców. Zaczytana w kryminałach, książkach z pozytywnym zakończeniem i marzę o podróży do Singapuru.

 

Moje TOP5 talentów według Gallupa to : Kontekst, Odpowiedzialność, Bliskość, Zgodność i Osiąganie

Kontakt do mnie:

www.tropicieletalentow.pl

dominika@tropicieletalentow.pl

You Might Also Like