O nas

Ewelina Kordiak – Gołębska -Neurologopeda

Marzec 22, 2018

 

Jestem neurologopedką i terapeutką zaburzeń mowy. Współpracuję z SWPS we Wrocławiu, Wyższą Szkołą Milenium w Gnieźnie i placówkami oświatowymi na Dolnym Śląsku. Kolejną dekadę prowadzę terapię neurologopedyczną dzieci i dorosłych,  zajęcia indywidualne, grupowe, konsultacje dla rodziców oraz szkolenia dla firm i instytucji oświatowych z zakresu komunikacji. Od 2007 roku prowadzę LOGOCENTRUM, diagnozując i rehabilitując dzieci wraz z innymi neurologopedkami.

Jestem mamą Poli i Michałka.  Fantastycznej dwójki, która sprawia, że wszystko się uda, że można, że jest pięknie:)

Na co dzień wspieram rodziny, które podejmują wielki trud rehabilitacji swoich dzieci. Wspólnie uczymy się komunikować. Rozwijamy kompetencje językowe, komunikacyjne, poznawcze, społeczne. Obserwujemy rozwój dzieci w aspekcie mowy i ogólnego rozwoju psychoruchowego. Ta wieloletnia przygoda terapeutyczna jest dla mnie bardzo inspirująca. Poszukujemy nowych metod, rozwiązań, wspólnie z rodzicami cieszymy się z drobnych sukcesów.

W pracy z dorosłymi, którzy konsultują wady wymowy lub uczą się występować i walczyć ze stresem stawiam na wydobycie  „luzu komunikacyjnego”.  Ponoć trzeba się z tym urodzić.  Sprawdźmy;)

Kontakt: Tel.696673117

https://www.facebook.com/LOGOCENTRUM-576252672400621/

You Might Also Like