O nas

Iwona Domagała- organizacja imprez, nauka gotowania.

Luty 20, 2019

 

Nazywam się Iwona Domagała artystycznie Evie De Gala. Uwielbiam planować, kreować, doradzać oraz gotować.

Jestem tutaj, aby pomóc Ci zrozumieć, że środowisko naturalne, zdrowe żywienie jest dla ciebie bardzo ważne i że musimy zastosować specjalną „synergię”, jeśli chcemy mieć lepsze życie i pozytywną energię wokół nas.

Jestem zakochana w naturze, jedzeniu, zdrowiu i świadomym życiu.

Uczę dzieci gotowania, ponieważ uważam, że przyszłość jest w ich rękach.Uważam, że najlepiej smakują potrawy przygotowane z produktów lokalnych, czystych chemicznie i nie przetworzonych. Wybierając je wiem, że wspieram lokalną społeczność i tworzę lepsze życie w jej otoczeniu.

Łączę tradycję z nowoczesnością, polskie specjały z potrawami z całego świata, kocham warzywa, owoce, świeże i suszone zioła, kasze, oraz rośliny strączkowe. Podróże jakie odbyłam nauczyły mnie odwagi w łączeniu smaków.

Organizuję imprezy okolicznościowe dla dzieci & dorosłych w miejscach wybranych przez klientów (np. w domu, na tarasie, w ogrodzie, na łące).

Uwielbiam dzielić się wiedzą jaką posiadam. Uważam, że dobre i wspólne jedzenie zbliża do siebie ludzi, pomaga odnaleźć podobny punkt widzenia. Jestem zdania, że największe radości życia dzieją się wokół kuchennego stołu. Dzielę się moją pasją do jedzenia, organizacji przyjęć i zdrowego stylu życia, staram się inspirować innych.

Zachęcam was byście cieszyli się prostymi przyjemnościami w gotowaniu, spędzaniu czasu, abyście doceniali rodzinę, przyjaciół, bliskich.

Moją intencją jest, abyś po współpracy ze mną czuł/a się zdrowo i naładowany/a pozytywną energią.


W przypadku dodatkowych pytań lub jeśli potrzebujesz porady, skontaktuj się ze mną przez e-mail hello@eviedegala.com lub zadzwoń

+48 607 246 115

www.eviedegala.com

You Might Also Like