O nas

Victoria Kędra – zawodowy tłumacz języka rosyjskiego.

29 sierpnia, 2019

Jestem zawodowym tłumaczem języka rosyjskiego.

Zajmuję się zarówno tłumaczeniem ustnym na żywo podczas różnych spotkań biznesowych, szkoleń dla obcokrajowców na zakładach produkcyjnych oraz konferencjach z udziałem rosyjskojęzycznych gości, jak i tłumaczeniem pisemnym różnych dokumentów, stron internetowych oraz materiałów marketingowych dla firm, współpracujących z rynkiem wschodnim.

O tym zawodzie marzyłam od momentu, kiedy miałam zaledwie 10 lat. Już wtedy zrozumiałam, ile satysfakcji i radości daje mi świadomość, że potrafię pomóc porozumieć się ludziom, którzy nie mówią w tym samym języku. Wszyscy doskonale wiemy, jak ciężko jest coś wytłumaczyć na palcach, a druga osoba i tak nie rozumie, czego my chcemy… Właśnie ten problem rozwiązuję na co dzień. Osoby, dla których tłumaczę, zawsze mają pewność, że wszystko dokładnie zrozumieją, zostaną na pewno dobrze zrozumiane oraz wychwycą wszystkie szczegóły ze spotkania, nie przyjmując się problemem językowym i skupiając się na osiągnięciu celu spotkania.

Ten blask w oczach oraz satysfakcja osoby, która wszystko rozumie, jest dla mnie bezcenne! Pracuję tak, żeby widzieć ten blask. Wkładam w swoją pracę całe swoje serce.

Moje życie – to moja pasja: kochana rodzina i przyjaciele, wymarzona praca, inspirujące podróże i książki oraz zwierzęta.

Kontakt:
www.victoriakedra.pl
+48 531 496 718
tłumacz@victoriakedra.pl

You Might Also Like